ІІІ (обласний) етап учнівської олімпіади із зарубіжної літератури

Зарубіжна література – це предмет, який виховує духовність. І це не пусті слова. Кожен рядок художнього твору сповнений любов’ю до людей, до світу; спонукає до духовного вдосконалення. А любити літературу – це знати її. Саме тому 22 січня 2017 року до міст Краматорська, Маріуполя та Покровська перевірити свої знання прибули учасники ІІІ етапу учнівської олімпіади із зарубіжної літератури.

У місті Краматорську учасників гостинно привітали учні загальноосвітніх шкіл № 8 та № 3. Український танок та щира українська пісня підняли настрій гостям. Потім на сцені з’явилися герої літературних творів, які запросили школярів поринути в прекрасний та таємничий світ літератури.

Слова підтримки і творчого натхнення лунали від заступника директора з навчально-виховної роботи Краматорської ЗОШ № 8 Машкіної Наталії Олексіївни та методиста Краматорського методичного кабінету Кравцової Лариси Федорівни. Завідувач відділу гуманітарної освіти Донецького облІППО Гарна Світлана Юріївна залучила учасників олімпіади до флешмобу щодо створення віршів за метафорою з теми «Література», які стали поштовхом до креативних думок.

У багатопрофільній гімназії міста Покровська школярів та їх педагогів привітали методист відділу гуманітарної освіти Донецького облІППО Щербатюк Вікторія Станіславівна та методист міського методичного кабінету Воробйова Ірина Михайлівна.

Учасників олімпіади в місті Маріуполі підтримали методист відділу організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості Соколан Тетяна Леонідівна та методист  науково-методичного центру Романюк Світлана Іванівна.

Бажаємо всім учасникам віри в себе, бо, як сказав Генрі Форд, якщо я цього хочу, значить, це буде!