Навчально-практичний семінар з чирлідингу

16-17 листопада 2017 року за підтримки Федерації чирлідингу та чирспорту України був проведений навчально-практичний семінар для вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів у трьох містах Донецької області.

16 листопада 2017 р. у Краматорській ЗОШ № 25 відбувся семінар за участю президента Федерації чирлідингу та чирспорту України Боляка Андрія Анатолійовича, у якому взяли участь представники міст Бахмута, Дружківки, Краматорська, Лимана, Слов’янська, Бахмутського, Слов’янского районів та Черкаської громади.

Наступного дня, у Маріупольській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 65, продовжився практичний семінар, учасниками якого стали педагоги міста Маріуполя, Великоновосілківського, Волноваського, Мангушського, Мар’їнського Нікольського районів.

Окрім цього, представники Федерації чирлідингу та чирспорту України провели тренування в Покровській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9, до якого долучилися освітяни міст Авдіївки, Вугледара, Добропілля, Костянтинівки, Мирнограда, Новогродівки, Покровська, Торецька, Селидового,  Добропільського, Костянтинівського, Олександрівського, Покровського, Ясинуватського районів.

Протягом семінару вчителі фізичної культури ознайомились з таким видом спорту як чирлідинг, провели практичне тренування та зрозуміли важливість упровадження цього варіативного модуля у своєму освітньому закладі, який може надати можливість створити в класах та школі самодіяльні спортивні колективи, підвищити рівень та змістовність шкільних спортивно-масових заходів, що позитивно вплине на імідж школи за рахунок участі учнівських колективів у районних, міських, обласних та всеукраїнських заходах.

Дякуємо за допомогу працівникам методичних кабінетів Демченко Тетяні Юріївні (м. Краматорськ), Малигіній Нінелі Олександрівні (м. Маріуполь), Воробйовій Ірині Михайлівні (м. Покровськ) і закладам освіти, на базі яких відбувся цей захід.

Бажаємо всім учасникам семінару подальших творчих успіхів!

Дивитись фоторепортаж...