Обласна школа новаторства керівних кадрів «Інноваційні практики в управлінні освітою» (секція заступників директорів з НВР). Заняття 1. «Підготовка сучасного менеджера до управління Новою українською школою»

31 січня 2018 року на базі Слов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 у межах Обласної школи новаторства керівних кадрів «Інноваційні практики в управлінні освітою» відбулося перше заняття для заступників директорів шкіл з НВР «Підготовка сучасного менеджера до управління Новою українською школою», що мало на меті пошук шляхів реалізації нового Закону України «Про освіту» в роботі закладу загальної середньої освіти.

Відкрила й провела захід Щербиніна Г.О., методист відділу менеджменту освіти та педагогічних інновацій Донецького облІППО, яка розкрила ключові акценти Закону, а саме: особливості атестації та сертифікації педпрацівників, освітню, фінансову та управлінську автономію школи, кадрові питання тощо. Велика увага акцентувалася на компетентностях, якими повинен володіти вчитель нової генерації (переглянути презентацію можна за посиланням: https://goo.gl/9HZwVp).

Упродовж практичної частини учасники мали змогу детально опрацювати ключові новели Закону «Про освіту», знаходячи разом шляхи його реалізації на рівні навчального закладу. Були опрацьовані питання прозорості управлінської діяльності, професійного розвитку вчителів, забезпечення рівного доступу до якісної освіти. Під час презентації результатів керівники обмінялися живим досвідом роботи з реалізації конкурсного відбору вчителів, мотивації педагогів до професійного самовдосконалення, поліпшення умов навчання для дітей з особливими освітніми потребами тощо.

Отже, учасники й організатор вдячні керівництву Слов’янської ЗОШ І-ІІІ ст. №15 за надання комфортних умов для проведення навчання. Чекаємо на нові зустрічі!

Дивитись фоторепортаж...