Обласна творча лабораторія «Сучасні тренди в освіті». Кластер «Електронні інструменти сучасного уроку»

31 січня 2018 року на базі Слов’янського педагогічного ліцею кафедра менеджменту освіти Донецького облІППО розпочала роботу лабораторії «Сучасні тренди в освіті» за одним із восьми напрямів «Електронні інструменти сучасного уроку». У заході взяли участь 44 освітянина з понад 38 закладів освіти, а також працівники методичних служб з різних міст (районів), ОТГ Донецької області.

Відкрила лабораторію завідувач кафедри менеджменту освіти Донецького облІППО  Пасечнікова Л.П., яка розповіла про загальну ідею започаткованої лабораторії та розкрила мету кластера «Електронні інструменти сучасного уроку».

Подальшу естафету перейняла завідувач відділу гуманітарної освіти Донецького облІППО Гарна С.Ю., яка ознайомила колег з особливостями роботи з інтерактивними плакатами, дошкою Padlet та веб-квестами, а також поділилася власним досвідом щодо організації роботи із цими сервісами.

Єгорченкова В. В., методист відділу зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Донецького облІППО,  ознайомила учасників заходу з інструментами візуалізації на прикладі сайтів зі створення онлайн-презентацій, онлайн-стіннівок (Wiki-газети) та сервісами зі створення анімованих відео.

Завершив зустріч викладач кафедри менеджменту освіти Донецького облІППО Стешенко Б.В., ознайомивши слухачів з інструментами для побудови інфографіки на прикладі Easel, перетворення структури тексту у форму хмаринки та проведенням формувального оцінювання на прикладі Learningapps і Coggle. Завершилась зустріч веб-квестом «Острів скарбів Білла Гейтса», де гості заходу змогли самі подивитися, як працює веб-квест у реальності та спробували його пройти.

Зустріч пройшла у дружній атмосфері. Маємо надію, що отриманий досвід сприятиме поліпшенню організації освітнього процесу.

Організатори та учасники кластеру «Електронні інструменти сучасного уроку» лабораторії «Сучасні тренди в освіті» щиро дякують адміністрації Слов’янського педагогічного ліцею за теплий прийом та гостинність.

Із матеріалами заходу можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1TfxOafFAFoo4T2Vuc1yBtTC1iyJZOk5-?usp=sharing