Заклади дошкільної освіти Донеччини стартують впевнено!

01.02.2018 – 02.02.2018 рокуна базі ЗДО № 39 «Струмочок» Краматорської міської ради проведено тренінг «Підготовка тренерів для навчання вихователів ЗДО за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» для методистів ММК, вихователів-методистів, вихователів ЗДО північного сектору області.

Тренери — Хартман Олена Юріївна, один із авторів програми та НМК «Впевнений старт», кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, іКорнєєва Оксана Леонідівна, співавтор НМК «Впевнений старт», кандидат педагогічних наук, завідувач ЗДО № 31 «Мир» м. Костянтинівки Донецької обл. ознайомили учасників із концепцією, змістом і методикою роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт», відпрацювали алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах дошкільного навчального закладу за ПМК та надали можливість усім учасникам спробувати себе в ролі тренера.

Усі учасники відзначили високий рівень, своєчасність та цікавий науково-методичний супровід усіх складових НМК (Книга для вихователя, Книга для дошкільника, Альбом з художньо-творчої діяльності, Книга для батьків та сайт) та на практиці продемонстрували бажання впроваджувати цей комплекс.

Тренінг продовжується для педагогів центрального та південного регіону області. Висловлюємо щиру подяку авторам та тренерам за змістовний тренінг та цікаве навчання!

Із фотоматеріалами можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1P5C13hg0zTyltdp3GaGhUAlk9NixFA1q?usp=sharing