Вітаємо переможців фестивалю науки та робототехніки «ROBOfirst»!

03 лютого в м. Харкові відбувся фестиваль науки та робототехніки «ROBOfirst». 18 найталановитіших команд зі сходу України, які продемонстрували власні інноваційні стартапи за темою «Вода та людина», презентували власноруч збудованих та запрограмованих роботів. Такі змагання, як зазначили організатори, не тільки вчать дітей програмуванню, але й розвивають навички працювати в команді та самостійно вирішувати поставлені завдання.

Донеччину представляли 5 команд із Краматорська:

  • «KRAM LEGO CITY» ЗОШ № 4, тренер – Володимир  Красилін
  • «ITway» ЗОШ № 16, тренери – Андрій та Ірина Лук’яненко
  • «RobotKram» ЗОШ № 25 з профільним навчанням, тренери – Марина та В’ячеслав Гончарови
  • «LegoCraft» ЗОШ № 8, тренери – Світлана Грицай та Людмила Боровик
  • «Thunderbolts» ЗОШ № 32, тренер – Денис Сисоєв

Команда «RobotKram» посіла І місце в категорії «Проект».

Чемпіоном фестивалю, який є відбірковим туром на вcеукраїнські змагання до м. Києва, стала команда Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 Краматорської міської ради. Переможці презентували проект крапельного поливу тепличних та кімнатних рослин з автоматизованим регулюванням вологості повітря, температури та таймером поливу.

Тренер команди подякував її друзям, які вболівали за неї. Особливу подяку учасники висловили спонсорам – краматорській компанії «QuartSoft» (генеральний директор – С. І. Кондратюк), адміністрації та колективу Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 (директор – Л. Г. Шевченко), краматорській компанії «3-Д ферма» (директор – С. О. Гаков), кафедрі КІТ Донбаської державної машинобудівної академії, батькам учасників команди та організаторам фестивалю.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

IMG 0971