«Впевнений старт» мандрує дошкіллям Донеччини

05.02.2018 – 06.02.2018 р.  продовжив роботу тренінг «Підготовка тренерів для навчання вихователів ЗДО за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» для методистів ММК, вихователів-методистів, вихователів ЗДО центрального сектору області.

Тренери — автори програмно-методичного комплексу «Впевнений старт» Хартман О.Ю. та Корнєєва О.Л. на базі опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Покровської міської ради  ознайомили педагогів зі змістом, особливостями впровадження, алгоритмом організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку перед вступом до Нової української школи.  Упродовж заходу учасники навчалися проводити тренінги в дошкільних закладах із педагогами, а також працювати не тільки з дітьми, але й з батьками, а по завершенню – отримали сертифікати.

Учасники тренінгу висловлюють щиру подяку організаторам і тренерам за можливість навчитися та долучитися до створення єдиної команди висококваліфікованих фахівців, які перетворюють дитсадок на комфортний заклад дошкільної освіти, де кожен малюк отримує впевнений старт у доросле шкільне майбуття! Наступна зустріч у м. Маріуполі.

Із фотоматеріалами можна ознайомитися за посиланням  https://drive.google.com/drive/folders/1SvpZCOq0Ip_T_NmO8UKH7LBFLLXOUU88?usp=sharing