«ГЕОЛІТ» збирає кращих

04 лютого 2018 року юні знавці географії Донеччини взяли участь у ІІІ (обласному) етапі ХХІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, яка відбувалася в мм. Слов’янська, Маріуполя та Покровська. Дуже цікаво, що в один день, в одних і тих самих закладах паралельно проводилась обласна олімпіада з географії та зарубіжної літератури. В олімпіаді з географії взяли участь 69 учасників (учні 8-х, 9-х, 10-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти з міст та районів Донецької області).

«ГЕОЛІТ» (географія та література) – таку незвичну назву двом олімпіадам у творчому вітанні дали вихованці Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11, які гостинно зустріли учасників змагань північного регіону, перевтілившись у літературних героїв, що мандрують різними країнами світу. Із побажанням максимально продемонструвати свою організованість, уміння переборювати будь-які труднощі, раціонально застосовувати всі навички, набуті в школі під керівництвом педагогів-наставників, щоб досягти бажаного результату, до присутніх звернувся Коваленко Олександр Вікторович, секретар журі, завідувач відділу атестації педагогічних кадрів Донецького обласного ІППО. У своїй промові Щербатюк Вікторія Станіславівна, методист відділу гуманітарної освіти  Донецького облІППО, звернулася до учасників олімпіад із побажанням впевненості у своїх силах та провела інтерактивну вправу, у якій кожен охочий зміг висловити свої побажання учасникам олімпіади, собі, організаторам, журі. Сприятливі умови організації та проведення обласної олімпіади були забезпечені представниками господарів-організаторів: Черніковою Іриною Володимирівною, методистом навчально-методичного центру відділу освіти Слов’янської міської ради, та Аверіною Людмилою Леонідівною, директором Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11.

У м. Маріуполі до учасників олімпіади зі словами підтримки та побажаннями натхнення, творчих успіхів звернулися директор Маріупольської загальноосвітньої школи № 36 Карнаушенко Руслана Вікторівна, методист Донецького облІППО  Саматова Олена Вікторівна та методист Маріупольського НМЦ, яка опікується проведенням олімпіад, Богданова Валентина Павлівна. Вони зазначили, що обласний рівень – це ще один успішний крок на шляху особистісного розвитку людини та побажали учасникам успіхів, наполегливості й перемоги. Учасників олімпіади підтримали методисти науково-методичного центру управління освітою Маріупольської міської ради Комісарова Ірина Миколаївна та Романюк Світлана Іванівна, які ознайомили учнів з основними вимогами до написання олімпіадних робіт та часу на її виконання.

У м. Покровську радо зустрів учасників обласної географічної олімпіади навчально-виховний комплекс №1 (директор – Воротинцева Любов Іванівна). До юних знавців географії звернулася Хмарна Лілія Віталіївна, методист відділу культури та естетики Донецького облІППО, яка побажала успіху, творчого натхнення, чесної боротьби, впевнених перемог. Ібрагімова Ніна Дмитрівна, методист Покровського міського методичного кабінету ознайомила учасників із вимогами до проведення олімпіади, оформлення робіт та побажала оптимізму, розкрити всі свої можливості, показати свої знання.

Наразі чекаємо високих результатів від учасників олімпіади!

Дивитись фоторепортаж...