Тренінг «Практичні аспекти використання ІКТ у викладанні дисциплін природничого циклу: інтерактивний плакат як засіб високої ефективності роботи вчителя»

Першого дня березня в м. Маріуполі на базі міського навчально-методичного центру відбувся тренінг «Практичні аспекти використання ІКТ у викладанні дисциплін природничого циклу: інтерактивний плакат як засіб високої ефективності роботи вчителя», на який були запрошені методисти, учителі дисциплін природничого циклу південного регіону Донецької області. Тренінг проводила Гундарева Галина Володимирівна, завідувач відділу природничих дисциплін Донецького облІППО.

Протягом кількох годин учасники знайомились із питаннями формування життєвих компетентностей учнів засобами природничої освіти, також було проведено огляд програмного забезпечення для створення мультимедійного контенту уроку та розглянуті практичні аспекти використання ІКТ у викладанні дисциплін природничого циклу та створення інтерактивного плакату засобами офісного додатку PowerPoint.

Атмосфера була робочою, але невимушеною. Багато питань викликали в учасників інтерес і бажання реалізувати деякі ідеї на практиці.

Наголошуємо, що аналогічні тренінги заплановано й для вчителів інших регіонів Донецької області. Отже, слідкуйте за планом роботи Донецького облІППО і нашими анонсами.

Дивитись фоторепортаж...