Юні журналісти та їх наставники удосконалюють свої уміння

Перше в цьому році заняття навчального тренінгового курсу «Шкільний прес-клуб як засіб формування ключових компетентностей учнів» відбулося 05 квітня 2018 року на базі Дружківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Дружківської міської ради.

У роботі НТК взяли участь керівники шкільних газет і гуртків, учителі, педагоги-організатори та учні шкіл Краматорська, Покровська, Мирнограда, Торецька, Дружківки, Костянтинівки, Новогродівки, Бахмутського, Костянтинівського та Олександрівського районів.

Досвідом роботи ділився Білько Віктор Петрович, керівник шкільної газети «Рідна Дюжина», учитель російської мови та зарубіжної літератури Дружківської ЗОШ № 12. Позитивну, творчу атмосферу йому допомагали створювати редактор газети Стариченко Ганна та кореспондент Яковлєв Ярослав.

Віктор Петрович розповів, як створити концепцію власного видання, встановити зв'язок із аудиторією, на що звернути увагу при розробці структури та дизайну газети, де брати теми для матеріалів, якими можуть бути газетні рубрики, як розподілити роботу між членами редакції, спланувати роботу редакції. Приклади яскравих заголовків, оригінальні ідеї для бліц-опитувань, тематичних номерів зацікавили аудиторію, викликали запитання, сприяли народженню творчих ідей для власних видань.

Ярослав та Ганна прикладами зі своїх журналістських матеріалів переконали присутніх, що писати необхідно, насамперед, про те, що цікавить тебе особисто й аудиторію твоєї газети, про те, що запам’яталося, наболіло, є незрозумілим, викликало резонанс.

Практична частина заняття пройшла в інтерактивній формі: учасники добирали заголовки до статей, описували одну шкільну подію очима журналіста, адміністратора, учнів-учасників.

Дякуємо адміністрації та колективу Дружківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12, Віктору Петровичу та редакції «Рідної Дюжини» за пізнавальну та продуктивну роботу НТК, атмосферу творчості, радості, натхнення та любові до своєї справи. Зичимо нових ідей, успіхів у реалізації журналістських задумів. До наступних зустрічей на заняттях навчального тренінгового курсу!

Всі фото...