Онлайн-консультація «Модель літньої художньо-естетичної профільної школи»

04.05.2018 р. для методистів МК, керівників МО і вчителів мистецьких дисциплін відбулася онлайн-консультація «Модель літньої художньо-естетичної профільної школи». Провідна ідея заходу – ознайомити з інноваційним досвідом м. Торецька щодо створення чинної моделі літньої профільної художньо-естетичної школи в межах освітнього округу.

Консультація відбулася під керівництвом Абрамян Тетяни Олександрівни, учителя музичного мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво» ЗОШ № 10 міського управління освіти військово-цивільної адміністрації м. Торецька, яка в інтерактивній формі розповіла про роботу літньої художньо-естетичної профільної школи «Сузір’я». Тетяна Олександрівна акцентувала увагу на тому, що мета роботи школи – поглиблення знань учнів і розвиток навичок творчості в галузі мистецтва, бо саме заходи такої спрямованості сприяють розвитку обдарованості, дозволяють школярам реалізувати творчі можливості, спробувати себе в різних ролях, проявити творчий потенціал.

Матеріали вебінару розміщенні на сайті відділу культури та естетики Дон облІППО за посиланням: https://vkeippodnua.wixsite.com/mysite