Віртуальна педагогічна майстерня «Сучасні освітні технології як інструмент підвищення якості шкільної фізичної освіти»

10.05.2018 року відбулося третє заняття віртуальної педагогічної творчої майстерні для вчителів фізики Донецької області «Сучасні освітні технології як інструмент підвищення якості шкільної фізичної освіти».

Заняття віртуальної педагогічної майстерні за тематикою «Використання можливостей хмарного середовища «Офіс-365» для впровадження педагогічної технології «Перевернутий клас» при викладанні фізики» було проведено учителем фізики НВК № 1 Покровської міської ради, лауреатом обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018 (номінація «Фізика»)» О. В. Лойко.

У роботі ВПМ взяли участь понад 40 педагогів області. Зазначимо, що 18 квітня 2018 року був уже проведений семінар-практикум за зазначеною тематикою, на якому методисти відділів освіти, учителі фізики Донецької області мали можливість не тільки отримати теоретичні поради, а й опрацювати сучасну технологію на практиці у комп’ютерному класі. Тому робота віртуальної педагогічної майстерні вже була призначена для вчителів фізики, які з об’єктивних обставин не змогли взяти участь у семінарі-практикумі, та мали бажання долучитися до роботи. Сучасні технології, дистанційне навчання надає їм таку можливість – отримувати нові знання, безперервно вчитися та підвищувати свою професійну компетентність.

На сьогодні неможливо уявити навчання у сучасній школі без використання ІКТ та сервісів будь-якої пошукової системи та хмарних сервісів.

Під час роботи ВПМ відбулася презентація досвіду роботи Лойко О.В.

Ольга Володимирівна провела майстер-клас, у ході якого вчителі фізики отримали практичні рекомендації з методики «Перевернутий клас» (як елемента «змішаного навчання») та особливостей її впровадження засобами Офіс-365. Ця сучасна технологія дозволяє залучити до роботи всіх учнів, розвиває в учнів креативне мислення, створює нові можливості для організації досліджень, проектної діяльності, найефективніше здійснює діяльнісний підхід у процесі навчання фізиці.

Наприкінці заняття вчителі фізики області від щирого серця подякували майстру за роботу, побажали йому успіхів. Відділ природничих дисциплін Донецького облІППО приєднується до побажань і дякує О.В. Лойко за плідну співпрацю, зичить їй креативних ідей, талановитих учнів, успіхів у реалізації творчих задумів.

ВПМ Лойко 1

ВПМ Лойко 2