Мінна безпека — актуальність сьогодення

Тема мінної безпеки актуальна як ніколи. На сьогодні Україна — одна з найбільш забруднених мінами й вибухонебезпечними предметами країн. Найскладніша ситуація — зокрема, у нашій області, де воєнні дії тривають уже чотири роки і де вибухонебезпечні предмети призводять до загибелі й травматизації людей. Тому важливий і, мабуть, першочерговий аспект протимінної діяльності — інформування населення про мінну небезпеку.

             07 червня 2018 року відбулась зустріч спеціалістів з інформування про мінну небезпеку Представництва Датської Ради у справах біженців\Датської групи з розмінування та освітян Донецького облІППО щодо подальшого співробітництва, розвитку та впровадження проектів у закладах сфери освіти.

             У зустрічі брали участь: від Представництва Датської Ради у справах біженців \ Датської групи з розмінування Ендрю Мейер Пол — повірена особа Представництва Датської Ради у справах біженців, керівник офісу в Слов’янську та Сєвєродонецьку; Олена Сівер – спеціаліст проекту з інформування про мінну небезпеку, Діна Гуд — Радник з питань зв'язків та розвитку. Від Донецького обласного ІППО — в.о.ректора Донецького облІППО Остап Бодик та методист Донецького облІППО Олена Спірке.

             Результатом зустрічі стало підписання договору про партнерство та співпрацю. Сторони склали план заходів щодо навчання педагогічних працівників з напрямку інформування про мінну безпеку, підвищення рівня безпеки життєдіяльності, психологічної підтримки дітей та молоді.

             Взаємна співпраця сприятиме підвищенню рівня мінної безпеки здобувачів освіти, молоді та педагогів, захисту їх від вибухонебезпечних предметів.