Свято переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

Із метою виявлення й розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до науково-дослідницької діяльності в Україні проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, які сприяють інтелектуальному, духовному, творчому розвитку та професійному самовизначенню дітей та молоді, нарощуванню наукового потенціалу країни. Учні Донецької області цього навчального року показали високий рівень знань і навчальних досягнень: на всеукраїнському рівні Донеччину представили 70 олімпійців із 19 навчальних предметів, 34 з яких здобули перемогу; 37 учнів-членів МАН України стали учасниками Всеукраїнського конкурсу-захисту і 19 із них стали переможцями.

 19 червня 2018 року в м. Краматорську (Бізнес-центр SA&GA) під патронатом Донецької обласної державної адміністрації відбувся обласний захід щодо відзначення переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та їх наставників.

 Заступник голови Донецької обласної державної адміністрації І.С. Стокоз побажав присутнім творчої наснаги та нових перемог, вручивши кращим учням планшети. Учні, які досягли вагомих здобутків на рівні країни (ІІ та ІІІ місця), отримали смартфони та зовнішні акумулятори.

 Талановиті педагоги створюють нові можливості та нове майбутнє як для дітей, так і для всієї країни, оскільки саме ці школярі будуть змінювати країну на краще. Як це благородно – давати іншим знання, бути порадником і взірцем. Із вітальним словом до педагогів Донецької області звернулась директор департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Н.В. Оксенчук. Кращі педагоги-наставники отримали кольорові принтери та зовнішні акумулятори.

 Зі словами подяки у відповідь виступила одна з найкращих менторів — С.В. Михальова, учитель історії та правознавства Краматорського закладу загальної середньої освіти № 22 з профільним навчанням імені Миколи Миколайовича Крупченка Краматорської міської ради. Учні Світлани Володимирівни показали високі, стовідсоткові результати на Всеукраїнському етапі олімпіади з правознавства. Від імені учнівської молоді слово взяла Владислава Григор’єва, учениця закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 22 з профільним навчанням Краматорської міської ради.

 Вітали переможців, їх учителів, наставників і гостей заходу творчі колективи Донецького обласного Палацу дитячої та юнацької творчості.

 Щира подяка батькам, учителям та всім тим, хто зробив цю перемогу можливою, кому не байдужий потенціал підростаючого покоління, хто сприяв заохоченню молоді до самостійної освітньої діяльності, розвитку ерудиції та здібностей. Щиро бажаємо учнівству подальших успіхів, знайти себе в житті та щоб він був радісним і світлим. Шановним учителям, наставникам бажаємо й надалі плекати золоті зерна дитячої обдарованості заради майбутнього України!

Всі фото...