Посол доброї волі Японії вітає садочок «Мир» у м. Костянтинівка

За сприяння дитячого фонду UNICEF Костянтинівський заклад дошкільної освіти № 31 «Мир» відвідала Посол доброї волі Японії Агнес Чан.

У межах програми візиту поважна гостя мала можливість особисто познайомитися з педагогами та дітьми закладів освіти Донецької та Луганської областей. У Костянтинівському ЗДО міс Чан випала нагода поспілкуватися з вихованцями, зокрема з переселенцями, переглянути умови закладу, форми роботи з дітьми, а також обмінятися цікавими ідеями щодо виховання дітей з батьками та адміністрацією управління освіти м. Костянтинівки.

Співачка, досвідчена освітянка, психолог, телеведуча, благодійниця і просто неперевершена жінка – міс Чан зацікавилася результатами впровадження програми «Садочок-простір дружній до дитини», який впроваджено завдяки UNICEF та фонду «Крок за кроком».

Переглянувши заняття-спілкування з дітьми у мультисенсорному центрі, ранкові зустрічі, бесіду з Лялькою-персоною, гостя надала поради щодо роботи з дітьми-переселенцями. Агнес із задоволенням грала з вихованцями у Парку професій, де змогла опонувати специфіку роботи водія, архітектора, пілота, геолога, а також навчити малят чудовим японським іграм. Міс Чан відзначила професіоналізм педагогів та надзвичайно дружню атмосферу садочка, порадила зберегти простір та зелені насадження прогулянкових майданчиків закладу.

Невеличкий імпровізований концерт завершив візит Посла доброї волі Агнес Чан, залишивши чимало позитивних емоційних спогадів дітям, педагогам та батькам закладу дошкільної освіти № 31 «Мир».