Всеукраїнський семінар «Культурна спадщина олімпійського руху в системі гуманітарної освіти школярів в Україні»

4-5 жовтня у м. Харкові відбувся Всеукраїнський семінар «Культурна спадщина олімпійського руху в системі гуманітарної освіти школярів в Україні».

Від Донецької області на семінарі були присутні: Осика Костянтин Сергійович, методист відділу фізичної культури і спортивно-масової роботи Донецького облІППО та представники загальноосвітніх навчальних закладів Всеукраїнської мережі шкіл Олімпійської освіти: Редька Ганна Сергіївна, учитель фізичної культури Краматорської української гімназії Краматорської міської ради, Пономаренко Вікторія Станіславівна, учитель фізичної культури Часовоярської ЗОШ № 15 І-ІІІ ступенів Бахмутської районної ради, Опальковська Любов Борисівна, учитель фізичної культури Добропільської ЗОШ-інтернат Добропільської міської ради.

Директор Олімпійської академії України, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Єрмолова Валентина Михайлівна зазначила, що в Україні запроваджено 273 школи, які працюють на засадах олімпійського руху й підкреслила важливість подальшого розвитку цих навчальних закладів.

Учасники семінару відвідали Харківське державне училище фізичної культури № 1, Харківське обласне вище училище фізичної культури і спорту, Харківську державну академію фізичної культури. Директор Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту Попов Анатолій Михайлович провів учасників семінару стежками історичного музею і розповів про славетні традиції цього навчального закладу та видатних спортсменів, які там навчались. У кінці першого дня семінару учасники, які приїхали зі всіх куточків України, розмістилися у мальовничому таборі обласного училища «Чайка» у с. Лиман на березі Змієвського водосховища й поділилися своїми враженнями та цінними педагогічними напрацюваннями щодо впровадження олімпійського руху у навчальні заклади нашої держави.

Бажаємо всім учасникам семінару міцного здоров’я та успіхів у вихованні майбутніх олімпійських чемпіонів, патріотів України!

Дивитись фоторепортаж...