Web-марафон «Ми за здоровий спосіб життя!» для закладів дошкільної та загальної середньої освіти

Шановні колеги! Відділом фізичної культури та спортивно-масової роботи буде проведено Web-марафон «Ми за здоровий спосіб життя!» для закладів дошкільної та загальної середньої освіти:

І етап — з 08.10.2018 р. по 20.12.2018 р. (учасники надсилають свої роботи).

ІІ етап — з 21.12.2018 р. по 01.03.2019 р. (експертна група (ЕГ) визначає переможців Web-марафону).

До участі у Web-марафоні запрошуються педагогічні колективи або окремі вчителі фізичної культури та «Захисту Вітчизни», учителі-предметники, вихователі, інструктори з фізичного виховання закладів дошкільної та загальної середньої освіти, учні та родини.

Переможці марафону отримають дипломи та сертифікати про підвищення кваліфікації з визначеною кількістю годин відповідно до набраних балів:

  • 60-79 балів  — 4 години;
  • 80-100 балів — 8 годин.

Для участі до 20 грудня 2018 року необхідно заповнити заявку на веб-сторінці відділу фізичної культури та спортивно-масової роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (http://ippo.dn.ua/viddil-fizichnoyi-kul-turi-i-sportivno-masovoyi-roboti/) та надіслати виставкові матеріали на е-пошту відділу (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) з поміткою Web-марафон.

Web-марафон «Ми за здоровий спосіб життя!» (далі — Web-марафон) проводитиметься за номінаціями:

  1. Відеоролик «Ми за здоровий спосіб життя!» (спортивні свята і змагання, Дні здоров’я, уроки фізичної культури та «Захисту Вітчизни» або інші заходи).
  2. Презентація «Ми за здоровий спосіб життя!» (спортивні свята і змагання, Дні здоров’я, уроки фізичної культури та «Захисту Вітчизни» або інші заходи).
  3. Сценарій «Ми за здоровий спосіб життя!» (спортивні свята і змагання, Дні здоров’я, уроки фізичної культури та «Захисту Вітчизни» або інші заходи).
  4. Презентація «Здорова родина – здорова українська нація» (спортивні свята або традиції в родині, сімейна ранкова гімнастика, виконання домашнього завдання з фізичної культури, секції і спортивні гуртки або різноманітна рухова активність для учнів навчального закладу, родини).
  5. Відеоролик «Здорова родина – здорова українська нація» (сімейні спортивні свята або традиції, сімейна ранкова гімнастика, виконання домашнього завдання з фізичної культури, секції і спортивні гуртки або різноманітна рухова активність для учнів навчального закладу, родини).
  6. Відеоролик «Я обираю здоровий спосіб життя!» для учнів закладів загальної середньої освіти або батьків дітей дошкільних закладів.