Інструктивно-методичний семінар «Актуальні питання підготовки та проведення Всеукраїнських олімпіад з біології та екології у 2018-2019 н.р.»

11 жовтня 30 педагогів Донецької області зібралися на нараду з питань організації, підготовки та проведення учнівських олімпіад з біології та екології. Учасники наради були ознайомлені зі змістом нового Положення про олімпіади. Також була проаналізована робота щодо організації та проведення олімпіад минулого року.

Перед учасниками наради виступили Віктор Шабанов, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та методики їх викладання, Галина Гундарева, завідувач відділу природничих дисциплін та методисти відділу: В’ячеслав Мартинов і Олена Саматова.

Шабанов В. І. звернув увагу учасників заходу на актуальні питання організації та проведення олімпіад з біології та екології у 2018-2019 н.р.

Гундарева Г. В. оглянула нормативно-правову базу, яка регулює проведення олімпіад у 2018-2019 н.р., звернула увагу учасників на інші предметні змагання та конкурси для обдарованих дітей.

Мартинов В. В. надав інформацію про структуру та приблизний зміст завдань ІІ туру з біології та екології, що пропонуватиметься у поточному навчальному році, а також поділився досвідом участі команди від Донецької області у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з екології.

Саматова О. В. розглянула тематику екологічних проектів, представлених на олімпіаді з екології. Звернула увагу на критерії оцінювання проектів.

Дивитись фоторепортаж...