Засновник методики «Шість цеглинок» Брент Хатчесон особисто навчає координаторів та тренерів НУШ

10-11 жовтня 2018 року у м. Києві з офіційним візитом перебував Брент Хатчесон, директор освітніх технологій LEGO Education, засновник методики «Шість цеглинок». Метою візиту пана Хатчесона було проведення тренінгів із впровадження ігрових діяльнісних методів навчання в закладах дошкільної та загальної середньої освіти. Учасниками тренінгу стали регіональні координатори НУШ та «LEGO Foundation».

Відкрила захід Оксана Рома, координатор благодійного фонду LEGO Foundation в Україні, яка побажала присутнім гарного настрою та продуктивної діяльності.

Програма тренінгу виявилася дуже насиченою. Учасники разом з Брентом Хатчесоном не тільки випробували різні ігри та вправи з методики «Шість цеглинок», але й обговорили шляхи та ефективність впровадження ЛЕГО-конструювання в освітньому процесі НУШ. Присутні мали можливість поділитися власним досвідом впровадження методики «Шість цеглинок» та почерпнути нові ідеї для подальшої творчості.

Підсумовуючи, учасники заходу відзначили, що методика «Шість цеглинок» не тільки сприяє розвитку компетентностей учнів початкової школи, але й впливає на становлення креативного педагога НУШ.

Дивитись фоторепортаж...