Завершила роботу авторська творча майстерня Н. В. Рульової

29 листопада 2018 року завершила роботу авторська творча майстерня вчителя російської мови та зарубіжної літератури Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Наталії Володимирівни Рульової з проблеми «Медіаосвітні технології на уроках російської мови та зарубіжної літератури». Третє заняття було присвячено висвітленню нового погляду на процес медіаосвіти в сучасному суспільстві.

У роботі майстерні взяли участь 27 вчителів російської мови, зарубіжної літератури з міст Торецька, Дружківки, Костянтинівки, Краматорська, Лиману, Покровська, Селидового, Слов’янська, Бахмутського, Великоновосілківського, Волноваського, Добропільського, Костянтинівського, Покровського, Олександрівського, Слов’янського районів, Черкаської та Іллінівської ОТГ.

На занятті було розглянуто низку питань про розвиток медіакомпетентності педагогів у контексті загальних проблем медіаосвіти й медіаграмотності; подано огляд нових освітніх технологій; представлено апаратні та програмні медіа технології (буктрейлер, плейкаст, відеоколаж, інтерактивний плакат, робота із сайтами). А тому в практичній частині АТМ кожен мав можливість спробувати створити свій медіапродукт.

Наприкінці заняття було проафішовано результати роботи АМТ Рульової Н. В. Завідувач відділу гуманітарної освіти Донецького ОБЛІППО Світлана Юріївна Гарна підбила підсумки й запропонувала присутнім поділитися враженнями щодо роботи майстерні. Тільки теплі слова вдячності лунали в залі. Учасники отримали велике задоволення від позитивної взаємодії та співдружності.

Відділ гуманітарної освіти дякує Наталії Володимирівні за плідну співпрацю. Зичимо їй нових креативних ідей, успіхів у реалізації творчих задумів.

Домашні завдання, що виконували учасники заходу після кожного заняття, будуть узагальнені та об’єднані у єдиний кейс. Текстові розробки стануть основою збірника матеріалів АТМ.

Дивитись фоторепортаж...