V Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність» у 2018/2019 н.р.

Процес підвищення фінансової грамотності населення нині став світовим рухом. І в освітньому просторі навчальних закладів Маріуполя впевнено утвердився експеримент з упровадження курсу «Фінансова грамотність».

Команди учнів маріупольських шкіл – СШ № 5 (керівник — Добровольська С. В.) та НВК «колегіум-школа» № 28 (керівник — Родіонова Г. С.) взяли участь у V Всеукраїнському турнірі юних знавців курсу «Фінансова грамотність», який організував та провів Інститут модернізації змісту освіти.

Турнір проходив у два етапи: І-й – заочний (команди повинні були підготувати візитівку та презентацію одного з 25 питань, яке було розіграно жеребкуванням оргкомітетом конкурсу), II-й – очний етап, в якому взяли участь 10 команд з 33-х. Серед них були представники маріупольських навчальних закладів (за рейтингом: НВК № 28 – 4 місце, СШ № 5 – 8 місце).

Очний етап відбувся на базі Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи», де упродовж 3– 4 грудня команди змагалися в інтелектуальному турнірі з фінансової грамотності. Це був справжній турнір, де панував дух співпраці, змагання у лідерстві та почалося формування майбутньої потужної інтелектуальної еліти України.

Учасників вітали: Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки України; Роман Борисенко, заступник Голови Національного банку України; Анжела Кузнецова, ректор ДВНЗ «Університет банківської справи; Роберт Бонд, керівник Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»; Андрій Оленчик, заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

Журі з науковців, представників Міністерства освіти і науки України, Національного банку України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, АТ «Ощадбанк», Приватбанку, АТ «Укргазбанку» обрало найдостойніших серед 10 команд, учасниць півфінальних та фінальних ігор.

За підсумками фінальних змагань команда НВК № 28 у складі учнів 11 класу Сарахман Артема (капітан команди),  Сорокіної Анастасії, Петрачкової Антоніни та учнів 10 класу Хараман Вікторії й Тріфонова Дмитра зайняла почесне ІІІ місце. Переможці змагань крім кубків, сертифікатів та Подяк, завдяки спонсорам турніру отримали цікаві та пам’ятні призи та подарунки.

У вільний від змагань час учасникам фінальних ігор організаторами турніру були запропоновані цікаві екскурсії до Верховної Ради України, Національного Банку та музею грошей.

Вітаємо переможців, учасників турніру та їх наставників!