Тренінг «Життєві навички для активного громадянства» для педагогів основної та старшої школи м. Селидове Донецької області

05 – 06 лютого 2019 році в м. Селидове  відбувся дводенний тренінг «Життєві навички для активного громадянства».

Олена Спірке, методист відділу методичного забезпечення оздоровчої функції освіти Донецького обласного інституту післядипломної освіти,  ознайомила присутніх з основними завданнями проекту та методами компетентнісного навчання учнів за цим тренінговим курсом. А також звернула увагу, що тренінг сьогодні є незамінним елементом системи навчання й розвитку в будь-якому навчальному закладі. Тренінг – це, насамперед, навчання, що опирається на досвід людини.

Антоніна Хмарна, методист відділу методичного забезпечення оздоровчої функції освіти Донецького ОБЛІППО, зуміла організувати роботу так, щоб учасники відчули радість і задоволення від навчання. Цей тренінг сприяв формуванню навичок співпраці, відкривав нові перспективи. 20 педагогів міста Селидове мали можливість не тільки теоретично ознайомитися з методикою проведення тренінгів, але й практично відпрацювали 3 тренінги. Педагоги сформували пропозиції щодо удосконалення змісту тренінгового курсу та визначили способи впровадження курсу у своїх освітніх закладах.

Сертифікати тренерів отримали всі учасники цього курсу.