Вебінар «Готуємося до ЗНО – 2019 з математики»

27.02.2019р. на web-платформі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся вебінар «Готуємося до ЗНО – 2019 з математики» для методистів МК, керівників МО, учителів математиків, присвячений проблемі наукового супроводу та практичної реалізації процесу зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників ЗНЗ у 2019 році з математики.

Вебінар пройшов під керівництвом методиста відділу математики Волошиної І. Г. Вона закцентувала увагу на нормативно-правовій базі проведення ЗНО – 2019, пояснила особливості проведення ЗНО з математики у 2019 році, зупинилася на формах завдань у сертифікаційній роботі з математики. Акцент зроблено на найкращих безкоштовних сервісах (онлайн-платформи), які допомагають абітурієнтам підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Під час обговорення вчителі обмінялися своїми думками щодо проблеми зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Наприкінці заходу учасники висловили думки щодо актуальності та важливості розглянутих питань.

З матеріалами вебінару можна ознайомитися за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1ijrxd82wOTowxsbg7XrfKeXGsQJ_BhQK (презентація)

https://drive.google.com/open?id=1Y9vYWhRi_BIw5078741H-ELpVcLUt0eW