Тренінг «Життєві навички для активного громадянства»

28 лютого – 01 березня в на базі НВК № 1 Покровської міської ради Донецької області за підтримки Міністерства освіти і науки України, Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні і Європейського Союзу, Громадської організації «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» відбувся дводенний тренінг «Життєві навички для активного громадянства» для педагогічних працівників основної та старшої школи. До опанування тренінгових методик було залучено 24 педагоги з міст Авдіївка, Новогродівка і Покровського району.

Проводили захід тренери — Катерина Нікітюкстарший викладач кафедри психології та розвитку особистості Донецького ОБЛІППО,  Антоніна Хмарна, заступник директора навчально виховного комплексу № 1 Покровської міської ради Донецької області, методист відділу методичного забезпечення оздоровчої функції освіти Донецького ОБЛІППО.

На тренінгу була присутня Стукало Світлана, офіцер освітніх програм Краматорського зонального офісу Представництва Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні.

Тренінг пройшов у надзвичайно теплій, дружній і творчій атмосфері. Програма дводенного тренінгу була насиченою та змістовною. Педагоги дізналися про особливості впровадження курсу «Життєві навички для активного громадянства», обговорили потреби та особливості розвитку підлітків, провели оцінювання змісту курсу й моделювання окремих тренінгів за методом «глибокого занурення», визначили способи впровадження курсу у своїх закладах загальної середньої освіти. Заняття супроводжувалися руханками, рольовими іграми, об’єднанням та роботою в групах, рефлексією.

Всі учасники по завершенню заходу отримали сертифікати фахівця з методики викладання тренінгового курсу для учнівської молоді.

Висловлюємо щиру подяку за гостинність та надання комфортних умов для проведення тренінгу директору навчально-виховного комплексу № 1 Покровської міської ради Донецької області Костриці Тетяні Степанівні.

Маємо надію, що отриманий педагогами досвід сприятиме розвитку життєвих навичок, необхідних для набуття учнями громадянської компетентності.

Дивитись фоторепортаж...