Круглий стіл щодо інформування про мінну небезпеку

На сьогодні актуальними залишаються питання щодо особливостей поведінки у надзвичайних ситуаціях та уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами.

13 березня 2019 р. у м. Краматорську в приміщенні Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ОБЛІППО) відбувся круглий стіл за участю представників міжнародних організацій: Данської Ради у справах біженців / Данської Групи з розмінування (DRC-DDG Ukraine), Дитячого фонду ООН (UNICEF), Донецького ОБЛІППО, представників Донецької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти ДОН ОДА та Міністерства тимчасово окупованих територій та ВПО. У заході також взяли участь і представники Головного управління ДСНС України в Донецькій області.

Діна Гуд, радник з питань зв'язків та розвитку, привітала учасників круглого столу та наголосила на меті зустрічі, а саме – підбитті підсумків проекту «Молодь, що перебуває під найбільшою загрозою від наземних мін та інших вибухонебезпечних залишків війни на підконтрольній та непідконтрольній територіях України». Генрі Ліч, керівник Програми ДРБ-ДГР, презентував проект. Башар Аббуд, голова офісу ДРБ-ДГР в Слов’янську/Сєвєродонецьку, оголосив завдання круглого столу.

Остап Бодик, в.о. ректора Донецького ОБЛІППО розповів про результативність співпраці з представниками міжнародних організацій. Тетяна Фануш, спеціаліст із захисту дітей ЮНІСЕФ наголосила, що цей проект допоміг змінити мислення та поведінку людей з питань безпеки. Олена Сівер, керівник департаменту з інформування про мінну небезпеку, показала результативність проекту. Олена Василенко, начальник відділу департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, розкрила важливість питання щодо інформування про мінну небезпеку.

Присутні обговорили результати та досягнення напрямків проектної діяльності. Захід надав чудову можливість ефективно скоординувати діяльність урядових та неурядових організацій з інформування про мінну небезпеку у молодіжному середовищі.

Дивитись фоторепортаж...