Авторська творча майстерня Шингоф І. Л. «Розвиток філологічно обдарованої дитини в умовах Нової української школи»

Застосування інтерактивного навчання обдарованої молоді є найбільш ефективним, воно значною мірою стимулює самоосвітню діяльність, ініціативу, сприяє розвитку інтелектуальних, творчих здібностей, емоційної сфери, міжособистісних стосунків у колективі, самоактуалізації.

Цій проблемі було присвячене друге засідання авторської творчої майстерні, що відбулося 13 березня в приміщенні Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 Краматорської міської ради Донецької обл.

19 педагогів закладів освіти області, об’єднавшись у 4 групи, ділилися досвідом складання завдань для визначення рівня філологічної обдарованості вихованців (цій проблемі було присвячене перше заняття АТМ), узяли участь в обговоренні технології організації й проведення другого, формуючого етапу педагогічного супроводу розвитку обдарованості: створення умов для повноцінного інтелектуального, фізичного, духовного розвитку учнів, які мають філологічні здібності.

Старший викладач кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Донецького ОБЛІППО Шингоф І. Л. поділилася досвідом своєї роботи з організації та проведення інтерактивних технологій та долучення до цієї діяльності обдарованої молоді. Учасники АТМ ділилися своїм педагогічним досвідом, підготувавши авторські міні-проекти та успішно презентувавши їх.

Підбиваючи підсумки проведення заходу, педагоги визначили, які із запропонованих видів робіт є найбільш оптимальними і які вони будуть застосовувати у своїй діяльності, зазначили, що використання інтеракції навчає вихованців ставити перед собою завдання різного рівня складності, уміння перетворювати мету на практичне завдання, можливість розвивати вольові якості та приймати необхідні зусилля для розв'язання завдань, умінь, бажання, потреби та здатності будувати траєкторію та плани особистого успіху.

До наступного заняття, що відбудеться 16 травня 2019 р., педагогам запропонували скласти інтерактивні завдання для обдарованої молоді.

Щиро дякуємо директорові школи Шевченку Л. Г. за сприяння в проведенні заходу, створення сприятливих умов для його проведення.

До наступної зустрічі в авторській творчій майстерні!

Дивитись фоторепортаж...