«Впевнений старт» — це вам не жарт!

«Впевнений старт» — це вам не жарт» саме під таким гаслом 08-09 квітня на базі ЗДО № 6 «Ведмежатко» Краматорської міської ради (завідувач Куліш Є. П.) проходив обласний науково-практичний семінар «Науково-методичний супровід проекту «Впевнений старт» із підготовки тренерів-експертів для методичного супроводу закладів дошкільної освіти, які впроваджують програму та навчально-методичний комплект «Впевнений старт». Тренери — автори програми та методичного комплекту Хартман О. Ю, головний редактор видавництва «УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДИТИНСТВА», експерт проекту «Впевнений старт», кандидат психологічних наук та Корнєєва О. Л., завідувач ЗДО № 31 «Мир» Костянтинівської міської ради, експерт проекту «Впевнений старт», кандидат педагогічних наук.

Два дні були досить насиченими, адже учасники тренінгу — методисти МК, педагоги ЗДО — ознайомилися зі стратегічними напрямками розвитку дошкільної освіти України, опанували алгоритм методичного супроводу ЗДО, які працюють за програмою та програмно-методичним комплексом «Впевнений старт», отримали можливість самостійно провести окремі елементи методичного супроводу. Тренери в ігровій формі ознайомили присутніх із концепцією, змістом і методикою роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт: середній вік», на який вже чекають малята. А практичні вправи щодо формування образу тренера-експерта як носія підвищення якості дошкільної освіти дозволили педагогам закріпити знання та навички про чіткий алгоритм подальших дій в цікавій ролі.

Отже, дошкілля Донеччини, як і все дошкілля України, впевнено стартує до Нової української школи на засадах дитиноцентризму та зі сподіваннями на щасливе майбутнє для своїх дітей!

З відео та фото матеріалами можна ознайомитися за посиланням

https://drive.google.com/drive/folders/1Qp7UK9BU8O2d8buDSTLvI5o5MboYpd8V?usp=sharing