Тренінг «Практичні аспекти використання ІКТ у викладанні дисциплін природничого циклу»

10 квітня на базі Краматорської ЗОШ № 9 відбувся тренінг «Практичні аспекти використання ІКТ у викладанні дисциплін природничого циклу», в якому взяли участь учителі дисциплін природничого циклу закладів загальної середньої освіти області.

Сьогодні інформаційні технології проникають в усі сфери життя, зокрема і в освіту. Сучасний вчитель має рухатися принаймні вдвічі швидше, щоб бути цікавим для сучасних школярів. ІКТ сьогодні — це вже не предмет навчання, це потужний інструмент, який не тільки здатний полегшити роботу вчителя, а й урізноманітнити навчальний процес новими методами та формами, сформувати одну із ключових компетентностей Нової української школи — інформаційно-цифрову.

Всі учасники тренінгу отримали змогу зануритись у нестандартні проблемні ситуації та проявили не аби яку креативність при розв’язанні задач.

Організували та провели тренінг завідувач кафедри ПМДМВ Донецького ОБЛІППО Віктор Шабанов, завідувач відділу ПД Галина Гундарева та методист відділу ПД Людмила Прядко.

Щира подяка директорові Краматорської ЗОШ № 9 В’ячеславу Гіпічу за гостинно надану можливість провести обласний захід на високому рівні та в комфортних умовах.

Більше фото за посиланням https://drive.google.com/open?id=18wpA_8JkssNntUzTnAqkJEWEjB7HDhUz