Команди з Донеччини стали переможцями XV Всеукраїнського турніру юних журналістів!

З 8 по 12 квітня Сумщина приймала XV Всеукраїнський турнір юних журналістів.

У турнірі взяли участь 23 команди (усього 140 учасників із 9 регіонів України). Донецьку область представили 4 команди: «Парадокс» (збірна команда м. Краматорська, керівник Ірина Олександрівна Григорʼєва), «Синхрон» (Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів № 41, керівники: Олена Миколаївна Моторикіна, Марина Михайлівна Сотніченко), «Четверта влада» (Маріупольський технологічний ліцей, керівник Інна Олександрівна Дубініна) та «Дзеркало» (м. Лиман, керівник Тетяна Григорівна Колгашева).

Посіла І місце і стала переможцем турніру команда «Парадокс». Команди «Дзеркало» та «Синхрон» посіли ІІІ місця.

У творчому конкурсі ІІ місце посіла Дар’я Григоренко (команда «Парадокс»), яка також перемогла в номінації «Влучне слово» конкурсу «БулінгНеКруто» від Сумської обласної юстиції.

Отримали індивідуальні нагороди в номінаціях такі учасники: «Найкращий доповідач» ‒ Дар’я Баглай (команда «Парадокс»), «Пан артистизм» ‒ Артем Чуприна (команда «Синхрон»), «За кращу презентацію» ‒ команда «Дзеркало».

У вільний час юні журналісти та керівники команд ознайомилися з історичними пам'ятками міста Суми, відвідали концерт у Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М. С. Щепкіна.

Але найголовніше, що отримали всі учасники ТЮЖу, – це незвичайні враження, цінний досвід та нових друзів.

Дивитись фоторепортаж...