Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» у 2019 році (третій день обласного туру)

Третій день обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» пройшов в атмосфері командної співпраці, ефективної взаємодії та толерантного ставлення до кожного учня і відзначився впровадженням сучасних технологій.

Першим проводив свій урок на футбольному майданчику вчитель Костянтинівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Костянтинівської міської ради Шкарупа Дмитро Миколайович, метою якого було «Використання засобів фізичного виховання в організації здорового способу життя». Учитель продемонстрував, яким чином він упроваджує фітнес-технології та залучає учнів до здорового способу життя. Родзинкою виступу було використання комплексу вправ за системою Табата.

Наступним учасником був Слюсар Юрій Васильович, учитель Свято-Покровського ЗЗСО І-ІІ ступенів Сіверської міської ради Бахмутського району. На своєму уроці він вдало продемонстрував теоретичні знання з історії розвитку футболу в Україні, ознайомив учнів із володарями «Золотого м’яча». При навчанні дітей різноманітним «фінтам» проводив оцінювання з використанням кольорових стікерів.

Учитель Новодмитрівського навчально-виховного комплексу Костянтинівської районної ради Ібрагімов Руслан Нізамі огли формував в учнів компетентне ставлення до власного здоров’я засобами ІКТ. Учитель запропонував ефективні програми для сучасних гаджетів щодо контролю навантаження серцево-судинної системи. Школярі були в захваті від використання фітнес-браслетів та смартфонів, нестандартного обладнання для розвитку координації рухів howerball.

Наступним учасником конкурсу була Семеніхіна Лейла Львівна, учитель Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Бахмутської міської ради, яка продемонструвала вміння організовувати групову роботу учнів за системою «Колове тренування». Вона вдало чергувала вправи щодо розвиту основних рухових якостей учнів. Протягом уроку вчитель мотивувала учнів до покращення особистих результатів із застосуванням «бонусної» системи оцінювання. На уроці педагог методично правильно впроваджувала елементи футболу за змістом, формами і методами навчання. Майстерно використовувала індивідуальний підхід у навчанні руховим діям учнів, віднесених за станом здоров’я до спеціальної медичної групи.

Завершив конкурсний день учитель Острівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мар'їнської районної ради Малий Андрій Сергійович, який запропонував учням нестандартні форми розвитку рухових якостей. Використовував нестандартне обладнання для формування позитивної мотивації та яскравих вражень. Учням сподобалося грати повітряними кульками та бути активними завдяки інтерактивним вправам для розвитку кмітливості та координації рухів. Вдало поєднував вправи на взаєморозуміння та групову комунікацію, створював ситуацію успіху та розвивав лідерські якості.

Третій конкурсний день продемонстрував фахове знання предмету, компетентне володіння сучасними технологіями, позитивне налаштування учнів на дотримання здорового способу життя.

Дивитись фоторепортаж...