Тренінг для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів

03 червня 2019 року в м. Краматорськ на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 розпочався тренінг для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів (практичних психологів) з метою застосування єдиних підходів до комплексної оцінки розвитку дітей, підвищення фахової компетентності працівників інклюзивно-ресурсних центрів, якості оцінки спроможності дітей з особливими освітніми потребами до навчання та отримання різноманітних форм навчання. До навчання долучилися 22 практичних психологи інклюзивно-ресурсних центрів Донецької області.

Учасників тренінгу привітали в.о. директора Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Сідашева Тетяна Володимирівна та начальниця відділу інклюзивної освіти та соціального захисту дітей Ізмалкова Валентина Олександрівна.

Навчання проводить сертифікована тренерка по роботі з комплектом діагностичних методик для ІРЦ (WISC-IV, Leiter -3, Conners – 3, PEP – 3 та CASD) Возняк Лілія Володимирівна, практична психологиня Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лисичанської міської ради.

Тренерка поставила цілий ряд завдань:

  • засвоєння теорії та практики сучасних методик психолого-педагогічного оцінювання дітей з особливими освітніми потребами та опанування технологій інтерпретації результатів тестування і складання корекційних та індивідуальних програм розвитку;
  • набуття фахівцями інклюзивно-ресурсних центрів компетенцій та практичних навичок щодо професійного користування сучасними методиками психолого-педагогічного оцінювання дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивно-ресурсних центрах.

Бажаємо успіхів у навчанні!

Фото заходу дивитися тут.