На шляху до змін!

8 червня 2019 року учні Донецької області розпочали подорож до Литовської республіки в рамках проекту співробітництва «Сприяння освітнім ініціативам у Новій українській школі: на шляху до змін – 2019». Можливість поїхати здобули ЗЗСО № 7 ВЦА м. Торецька, Маріупольська ЗОШ № 26, Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ступеня, Краматорська українська гімназія та Верхньоторецький НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Ясинуватського району.

Дорога була цікавою, оскільки учні в Києві мали прогулянку Майданом Незалежності, а також відвідали Байкове кладовище, де змогли побачити могили, вшанувати пам'ять видатних українських діячів Михайла Грушевського, Лесі Українки, Василя Стуса, Юрія Литвина, Олекси Тихого. Цікаву екскурсію проводив син видатного уродженця Донеччини Олекси Тихого.

Литовська республіка зустріла спекотною погодою та сонячною посмішкою Ренати Дамбраускайте Пежеліене, яка і працювала з учнями з Маріуполя, Торецька, Краматорська, Ясинуватського та Новоселківського районів. У перший день роботи діти ближче знайомилися та вчилися працювати в команді. Закінчився цей насичений день автобусною екскурсією старовинним містом Вільнюсом. Втомлені, але надзвичайно задоволені всі чекають наступних днів та незабутніх вражень.

Дивитись фоторепортаж...