Подорож найкращих учнів Донеччини на Тарасову гору

Приємною згадкою на все життя, ще одним відкриттям себе та величі Тараса Григоровича Шевченка залишиться подорож до Канева на Тарасову (Чернечу) гору, де похований Кобзар.

Поїздка на Черкащину зібрала 27 школярів із мм. Добропілля, Дружківки, Костянтинівки, Краматорська, Мирнограда, Покровська, Слов’янська. Учасники подорожі – переможці різноманітних учнівських олімпіад.

Безкоштовну поїздку до святині українського народу впродовж 12-14 червня 2019 року організував філіал Злученого Українського Американського Допомогового Комітету в Україні, зокрема його директор – Принько Віра Дмитрівна. Багато зусиль до благодійної справи доклала ця чудова жінка, людина з великим серцем, сповненим доброти, любові до дітей.

Донецькі школярі вшанували памʼять Великого Кобзаря, поклавши квіти на могилу, а потім відвідали музей Тараса Шевченка, прогулялися біля чепурної хатини під горою, де мріяв жити поет після повернення на Батьківщину.

Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, відділ фізичної культури та спортивно-масової роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, учасники поїздки та їхні батьки щиро вдячні філіалу Злученого Українського Американського Допомогового Комітету в Україні, голові компанії Принько Вірі Дмитрівні за надану можливість школярам Донеччини відвідати святиню українського народу – Шевченківський національний заповідник у Каневі.

Фоторепортаж дивитись за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1wUiLayG9pp0WomEIV3gk0skSKF5ZdHDP?usp=sharing