«Афлатот» з літнім присмаком дошкілля Миколаївщини

З 20 по 21 червня сонячне місто Коблево Миколаївської області зустрічало гостей зі всієї України на міжнародний науково-практичний семінар із фінансової та соціальної освіти дошкільників «Афлатот». Делегацію Донецької області представили педагоги базових ЗДО, у яких з 2016 року впроваджується програма «Афлатот»: Степанченко Г.Ю., завідувач КЗДО № 91 «Лісова казка» Краматорської міської ради; Летенко М. Г., вихователь-методист КЗДО № 91 «Лісова казка» Краматорської міської ради; Гуртова Л. М., методист ММК відділу освіти Покровської міської ради; Полюшко Н. С., завідувач ЗДО №55 «Дружний» відділу освіти Покровської міської ради.

Захід проходив у неповторній професійній атмосфері однодумців. Із досвідом упровадження програми «Афлатот» виступила гість семінару та програмний менеджер в Європі та Середній Азії Тетяна ван Ваверен-Валькова з Голландії. Кожен учасник зміг поділитися методичними та практичними напрацюваннями у цьому напрямі роботи з дітьми. Педагогами Миколаївщини були проведені інтерактивні практичні заходи: ділові квест-ігри, майстер-класи, брейнстормінг, презентації авторських практичних матеріалів.

Заряджені на подальшу роботу дошкільні працівники України з гарним чорноморським настроєм, багатим методичним багажем роз'їхались додому. Дошкільники Донеччини продовжать подорожі в країні «Афлатот».  Дякуємо Афлатуну, Миколаївському ОІППО за чудово організований захід. До нових зустрічей!

З фотоматеріалами можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1YDlPEZWIpl7_EjqO4QZs1aWMhjpktVXq?usp=sharing

IMG db614aba43ffd398db0874885061a8c2 V