ІІ етап підготовки практичних психологів інклюзивно-ресурсних центрів

26–27 червня 2019 року відбувся ІІ етап підготовки практичних психологів інклюзивно-ресурсних центрів — теоретична частина «Узагальнення та систематизація знань щодо користування психодіагностичним інструментарієм» за програмою «Користування психодіагностичними методиками WISC-IV, Leiter-3, Conners-3, PEP-3 та CASD» з метою застосування єдиних підходів до комплексної оцінки розвитку дітей, підвищення фахової компетентності працівників інклюзивно-ресурсних центрів, якості оцінки спроможності дітей з особливими освітніми потребами до навчання та отримання різноманітних форм навчання. Це дуже важливо для того, щоб оцінити потенційні можливості до навчання дітей з особливими освітніми потребами, побудувати для них індивідуальну програму розвитку, освітню траєкторію тощо.

По завершенню І етапапу кожен учасник повинен був скласти електронний іспит та протягом наступних двох тижнів виконати домашнє завдання на робочому місці. Це було обов’язковою умовою доступу слухачів до наступного етапу. 21 особа приступила до ІІ частини навчання.

Учасники приїхали вже зробивши практичну (домашню) частину, фахівці надали 10 наративних звітів за результатами 2-х проведених тестувань за кожною з методик. Тренерка Возняк Лілія Володимирівна, аналізуючи виконані звіти, виокремила основні помилки, відповіла на запитання, зробила супервізію кейсів учасників.

Надалі, 4 липня 2019 року, відбудеться єдиний Всеукраїнський дистанційний екзамен для фахівців ІРЦ, які пройшли тренінги, відповідно до листа «Про екзаменацію фахівців ІРЦ» Міністерства освіти і науки України від 20 червня 2019 р. №1/9-396 для підтвердження засвоєння знань та надання права на користування психодіагностичними методиками WISC-IV, Leiter-3, Conners-3, PEP-3 та CASD.

Бажаємо успіхів нашим фахівцям!

Всі фото...