Нарада для керівників методичних служб «Ресурси та стимули методичної роботи. Точки росту»

04.09.2019 р. з метою визначення пріоритетних напрямів роботи методичних служб області, стратегічних та короткотривалих цілей, аналізу 2018-2019 навчального року відбулась нарада для керівників методичних служб «Ресурси та стимули методичної роботи. Точки росту» на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, під час якої  були обговорені особливості нововведень Закону України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників щодо атестації, курсової перепідготовки працівників; розглянуті підсумки роботи за минулий навчальний рік; визначені пріоритетні завдання для методичних служб області  на  2019-2020 н.р.

Привітала учасників наради Бурцева Ю.О., в.о. ректора Донецького ОБЛІППО, наголосивши на важливості співпраці Інституту та освітніх установ області в напрямі підвищення кваліфікації педагогів.

Макаренко С.І., проректор з науково-методичної роботи Донецького ОБЛІППО, ознайомила з оновленими моделями підвищення кваліфікації педагогічних працівників у контексті освіти впродовж життя; Коваленко О.В., завідувач ВАПК, докладно розповів про особливості організації сертифікації педагогів, а також практичний аспект експертизи професійних компетентностей учителя.

Колган Т.В., декан ФПКПК, акцентувала увагу на особливостях підвищення кваліфікації освітян області у 2019-2019 н.р. в умовах децентралізації та реформування освіти; Ломакіна Г.І., проректор з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти, ознайомила з умовами конкурсу «Учитель року-2020», а Фарін С.Л., завідувач ВЗНОМЯО, говорив про необхідність співпраці у питаннях регіонального та локального моніторингу якості освіти.

Гладкова Г.В., завідувач ВКРМС, підбила підсумки за 2018-2019 н.р., окресливши ресурси й стимули методичної роботи та перспективи на майбутнє.

Окрім цього, відбулося засідання робочої групи, яка працювала над розробкою проекту міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини» на 2020-2024 роки, а всі учасники, задіяні у проекті, отримали набори та підручники «Школа зеленої планети».

Матеріали заходу: https://drive.google.com/drive/folders/1Z-pq4BJOKqIZXy4grTfkr89DDys-QhTO?usp=sharing

Дивитись фоторепортаж...