Стартує Всеукраїнська програма розвитку шкільних медіа «Youth MediaLab»

Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством інформаційної політики України за підтримки Агентства з міжнародного розвитку США та ГО «Change Communication» започаткували Всеукраїнську програма розвитку шкільних медіа «Youth MediaLab».

Проєкт передбачає встановлення 20 медіакласів у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти і створення Всеукраїнської веб-платформи шкільних медіа. Програма розвитку шкільних медіа В Україні має дати поштовх розвитку цифрових медіа та шкільних редакцій і підвищити рівень цифрової та медійної грамотності серед школярів та молоді, навчити створювати сучасний, цікавий та якісний контент, об’єднати спільноту активних шкільних редакцій та розвивати молодіжну творчість.

Щоб отримати комплект сучасного цифрового обладнання для розвитку шкільного медіа, що включає монтажний комп’ютер, цифровий фотоапарат з об’єктивом, веб-камеру для трансляцій, набір постійного студійного світла, цифровий диктофон, штатив, студію тканинного фону, WI-FI роутер та відповідне програмне забезпечення, заклади освіти взяти участь у конкурсі, який триватиме з 05 вересня до 11 жовтня 2019 року.

Для участі у конкурсі необхідно зареєструватися на сайті проєкту за посиланням: https://sites.goagle.com/view/youth-media-lab/, заповнити реєстраційну форму, виконати конкурсну відеороботу та надати два приклади попередніх учнівських робіт на будь-яку тему, а також коротко описати свою шкільну редакцію у формі мотиваційного резюме.

За результатами конкурсу, які будуть оголошені 31 жовтня 2019 року, 20 закладів освіти безкоштовно отримають сучасні медіастудії, де учні зможуть створювати якісний відео- та фотоконтент.

Також протягом навчального року вчителі та шкільні редакції відібраних закладів освіти протягом 2019-2020 рр. пройдуть інтенсивне навчання з розробки якісного відео- та фотоконтенту, основ цифрової медіаграмотності, стандартів медіа, отримають консультаційну підтримку у процесі створення шкільних медіа.

З умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://sites.google.com/view/youth-media-lab/, а також звернувшись до організаторів на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..