Вебінар «Всеукраїнські учнівські олімпіади, І етап. Інтернет-олімпіади»

10 вересня 2019 року відділом організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості за участі відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості та відділу дистанційного навчання Донецького ОБЛІППО було проведено вебінар «Всеукраїнські учнівські олімпіади, І етап. Інтернет-олімпіади» (для методистів МК (НМЦ), керівників МО, заступників директорів з НВР, учителів ЗЗСО).

Завдання вебінару: підвищення рівня готовності керівних і педагогічних кадрів закладів загальної середньої освіти щодо організації та проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів; активізація участі представників Донецької області в інтернет-олімпіадах у поточному навчальному році; спрямування педагогів на подальше вдосконалення системи роботи з обдарованими учнями шляхом підвищення мотивації їх до участі в учнівських олімпіадах з навчальних предметів та участі в інтернет-олімпіадах.

У заході взяли участь 55 педагогів області з Іллінівської, Соледарської ОТГ, Покровська, Бахмута, Вугледара, Торецька, Новогродівки, Авдіївки, Мар'їнського, Волноваського, Покровського, Олександрівського, Костянтинівського, Бахмутського районів. Дякуємо всім учасникам за активну участь. Під час вебінару були розглянуті такі питання: «Організаційно-методичні аспекти проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів» (Марина Сичевська-Дегтярьова, завідувач відділу організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості Донецького ОБЛІППО); «Види, форми та зміст позакласної роботи з обдарованими учнями як спосіб підвищення їх мотивації щодо участі в учнівських олімпіадах» (Євгенія Луганцова, методист відділу організаційно-методичного супроводу розвитку обдарованості Донецького ОБЛІППО); «Психологічні аспекти мотивації учнів до участі в предметних олімпіадах» (Оксана Кадук, методист відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького ОБЛІППО).

Олімпіадний рік 2019-2020 розпочато! Учням і педагогам – наснаги, творчості, ініціативи, впевненості на шляху вперед!

Переглянути вебінар можна за посиланням: https://youtu.be/uj0zXFqIxnY