Відбулося друге заняття АТМ Тетяни Гатеж

Продовжила роботу обласна авторська творча майстерня вчительки російської мови, зарубіжної літератури Костянтинівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 8 Тетяни Гатеж із проблеми «Візуалізація навчальної інформації як засіб підвищення якості викладання мови та літератури». Друге заняття, що відбулося 26 вересня 2019 року, було присвячене використанню інноваційних методів роботи для візуалізації навчально-виховного процесу. Учасниками майстерні були 39 учителів російської мови, інтегрованого курсу «Література» та зарубіжної літератури з різних міст, районів та ОТГ Донецької області.

З вітальним словом до вчителів-словесників звернулася завідувачка відділу гуманітарної освіти Донецького ОБЛІППО Світлана Гарна, яка зауважила, що використання інтерактивних та мультимедійних технологій на уроках російської мови та зарубіжної літератури досить актуальне в системі особистісно орієнтованого навчання. Процес інформатизації суспільства безперечно зумовлює процес інформатизації освіти: відбувається забезпечення сфери освіти теорією і практикою розробки та використання сучасних нових інформаційних технологій, орієнтованих на реалізацію психолого-педагогічної мети навчання й виховання. Змінюються завдання освітньої галузі в інформаційному просторі, особистісно орієнтована система навчання поступово приходить на зміну традиційній, класичні методи конкурують з інноваційними, набуває актуальності технологічний підхід у навчанні.

У теоретичній частині Тетяна Гатеж розповіла про особливості використання пазлів на уроках мови та літератури, зауважила, що це хороший спосіб підвищити мотивацію учнів до виконання завдань на занятті, запропонувала кілька способів створення пазлів. Також майстер зосередила увагу на методиці використання на уроках російської мови та зарубіжної літератури інтерактивних ігор, скрайбінгу.

Під час практики учасники заходу мали можливість спробувати самостійно попрацювати над створенням текстів нової природи під керівництвом майстра. Роботи вийшли цікавими та креативними.

Як зауважували учасники заходу, робота в майстерні подарувала їм море позитивних емоцій, зарядила креативними ідеями, надихнула на створення власних шедеврів.

Щиро дякуємо Тетяні Гатеж за плідну співпрацю. Зичимо їй нових творчих ідей, успіхів у реалізації задумів, наснаги.

До наступних зустрічей на заняттях обласної АТМ Тетяни Гатеж!

Дивитись фоторепортаж...