Тренінги для керівників методичних служб області за програмою НУШ

З 27 по 29 вересня 2019 року в місті Святогірську тренери НУШ — працівники Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти — провели тренінги для керівників методичних служб міст, районів, об’єднаних територіальних громад області «Освітній менеджмент Нової української школи». Це були незабутні дні навчання, емоційного спілкування однодумців, обміну думками, розробки інноваційних стратегій розвитку методичних служб в умовах освітньої реформи. Обговорювали питання реалізації світоглядних засад Нової української школи, створення ефективного і безпечного освітнього середовища, ліцензування освітньої діяльності, державно-приватного партнерства в освіті тощо.

Керівники методичних установ опанували методи та технології педагогіки партнерства, відпрацювали принципи дитиноцентризму та гуманної педагогіки, вправлялися у стратегічному аналізі та цілепокладанні, командоутворенні та методах командної роботи, організації моніторингу та самомоніторингу в закладах освіти, впровадження проєктної діяльності.

Багато нових ідей та цікавих задумів народилося в процесі занять. Тренінгові технології, ігрова діяльність, моделювання наблизили методистів до реалій Нової української школи.

Задоволені результатом роботи тренери й учасники заходу роз’їхалися по різних куточках Донеччини із твердим переконанням, що агенти змін готові до впровадження Концепції НУШ на місцях!

Дивитись фоторепортаж...