Проєкт «Дистанційна освіта школярів Донеччини» отримав почесне III місце в номінації «Кращий інноваційний освітній соціальний проєкт (місцевого значення)»

27 вересня 2019 року в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Перший Форум Сучасних Викладачів «Освіта 3.0», який реалізовується в рамках Соціального проєкту «Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного». Для Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ця подія стала знаковою.

Регіональний проєкт «Дистанційна освіта школярів Донеччини», який був запущений у 2016 році й розвивається і дотепер був номінований на Всеукраїнську Премію «Інновація в освіті». Місією Премії є: виявити, відзначити та проінформувати суспільство про кращих особистостей та організації, які стали новаторами у сфері освіти та зробили вагомий вклад у розвиток людського капіталу України.

До 15 квітня 2019 року відбувалося відкрите голосування серед усіх громадян України за номінантів Всеукраїнської премії «Інновація в освіті – 2018».

За підсумками голосування в номінації «Кращий інноваційний освітній соціальний проєкт (місцевого значення)» регіональний проєкт «Дистанційна освіта школярів Донеччини» отримав почесне III місце.

У роботі Першого Форуму Сучасних Викладачів «Освіта 3.0» взяв участь Костенко Дмитро, завідувач відділу дистанційного навчання Донецького ОБЛІППО, який і отримав знакову для всієї Донецької області нагороду.

Вітаємо освітян області, які долучилися до впровадження проєкту, та бажаємо втілення нових креативних ідей!

Дивитись фоторепортаж...