Практичний семінар щодо організації діяльності базових закладів освіти з безпеки життєдіяльності

01 жовтня 2019 року в м. Краматорську на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся практичний семінар щодо організації діяльності базових (опорних) закладів освіти з безпеки життєдіяльності

На заході були присутні 74 учасники: представники департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, науково-педагогічні представники Донецького ОБЛІППО, представники ГУ ДСНС України в Донецькій області, представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області, представники органів управлінь (відділів) освіти міських рад та райдержадміністрацій, керівники органів управління освітою об`єднаних територіальних громад, представники проєктів Швейцарського фонду з протимінної діяльності (FSD), Данської Ради у справах біженців/Данської Групи з розмінування (DRC-DDG Ukraine), освітяни.

Юлія Бурцева, в. о. ректора Донецького ОБЛІППО, привітала учасників практичного семінару. Віктор Кузічкін, головний спеціаліст відділу професійної освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, ознайомив присутніх із планом проведення семінару. Олексій Самісько, начальник відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в Донецькій області, розповів присутнім про співпрацю під час проведення тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності закладів загальної середньої освіти та підрозділів ДСНС України.

Олена Сівер, керівник департаменту з інформування про мінну небезпеку Данської Ради у справах біженців / Данської Групи з розмінування (DRC-DDG Ukraine), представила роботу з мінної небезпеки в Донецькій області. Юлія Кателик, представник-координатора проєктів Швейцарського фонду з протимінної діяльності (FSD), ознайомила учасників із діяльністю цього фонду з безпеки життєдіяльності. Олена Спірке, методист відділу методичного забезпечення оздоровчої функції освіти та фізичної реабілітації Донецького ОБЛІППО, проінформувала про створення в освітніх закладах безпечного та комфортного середовища для педагогів та учнів. Доповідь із досвіду роботи методичного об’єднання з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту «Панорама методичних знахідок» представила заступник директора Бахмутського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №11 – багатопрофільний ліцей Подопригора О. О. Микола Остроушко, представник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області, презентував доповідь «Цивільний захист населення і територій в надзвичайних ситуаціях, як складова безпеки держави».

Під час практичного семінару відбулося плідне спілкування учасників. Було запропоновано спрямувати подальшу роботу на координацію науково-методичної діяльності з питання цивільного захисту в Донецькій області.

З матеріалами практичного семінару щодо організації діяльності базових (опорних) закладів освіти з безпеки життєдіяльності можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/file/d/1E6f27tQ0UtzsUwpp1GMN42QTcz6fofgh/view?ts=5d935b35

Дивитись фоторепортаж...