Обмін досвідом між Донецькою та Луганською областями: проєкт «Фінська підтримка реформи української школи» триває!

16.10.2019 департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації та Донецький ОБЛІППО (далі – Інститут) гостинно приймали делегацію освітян Луганської області в межах проєкту «Фінська підтримка реформи української школи». До Інституту завітали Цимбал Ірина, директорка Луганського ОБЛІППО, Данильєв Анатолій, заступник директорки з науково-педагогічної роботи, та Касьянова Ольга, заступниця директорки з наукової роботи.

Слово взяла Сідашева Тетяна, в.о. директора департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, наголосивши на важливості обміну досвідом між областями, реалізації спільних проєктів та розбудови національної системи освіти в контексті реалізації Концепції «Нова українська школа».

Гостям заходу була представлена виставка новаторських практик, тренінговий Центр НУШ, а також система післядипломної педагогічної освіти Донецької області, зокрема новий Дайджест підвищення кваліфікації на 2020-2022 рр., структура та напрями роботи кафедр Інституту, особливості їх діяльності.

Упродовж дискусії за участі керівників структурних підрозділів ОБЛІППО були обговорені проблеми розбудови потенціалу Інститутів післядипломної педагогічної освіти, розширення освітніх послуг задля створення конкурентноспроможного освітнього середовища, імплементації ідей НУШ в освітній простір регіонів. 

За основу було прийнято рішення продовжувати плідну співпрацю областей у розбудові національної системи освіти, практику обміну управлінським та педагогічним досвідом.

Фотозвіт події.