Тренінг «Вчимося жити разом»

17–18 жовтня 2019 року на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся дводенний захід із методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») для педагогів та психологів закладів професійно-технічної освіти Донецької області.

Тренери — Олексій Заріцький, завідувач відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького ОБЛІППО, Олена Спірке, методист відділу методичного забезпечення оздоровчої функції освіти та фізичної реабілітації Донецького ОБЛІППО, — звернули увагу, що тренінг сьогодні є незамінним елементом системи навчання й розвитку в будь-якому освітньому закладі. Сьогодні значна увага приділяється інтерактивним методам, що використовуються із застосуванням освітніх комп’ютерних програм, які реалізовують більш дієвий підхід до знань. І саме на тренінгу учасники під час практичних вправ формують свою думку та відпрацьовують навички.

29 освітян та психологів Донецької області мали можливість не тільки теоретично ознайомитися з методикою проведення тренінгів, але й практично відпрацювали 4 тренінги та усвідомили набутий досвід, відкрито висловлювали свої думки і почуття, активно та позитивно попрацювали у групах.

Сертифікати, посібники для вчителя, посібник для учня з матеріалами курсу «Вчимося жити разом» отримали всі учасники тренінгу.

Фотозвіт події.