Донецький ОБЛІППО нагороджено золотою медаллю на XI Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

22 жовтня 2019 року в Київському Палаці дітей та юнацтва розпочала свою роботу Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», яка проходить за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

На виставці, що спрямована на презентацію проєктів і досягнень національних і закордонних закладів освіти, представниками Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримки департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації презентовані інноваційні освітні матеріали, електронні освітні ресурси й кращий досвід педагогів Донеччини. За великий внесок в розбудову сучасної освіти Донецький ОБЛІППО нагороджено дипломом та золотою медаллю.

Протягом роботи виставки між представниками різних регіонів відбувався активний обмін досвідом. Освітяни, презентуючи апробовані досягнення в рамках реформування галузі освіти, жваво обговорювали сучасні тенденції, ділилися рекомендаціями щодо організаційного і науково-методичного супроводу інновацій.

Роботу супроводжували науково-практичні конференції, тематичні семінари, воркшопи, майстер-класи, тренінги за участю керівників, провідних фахівців і науковців МОН України, НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», представників закордонних закладів освіти та міжнародних представництв тощо.

Доброзичлива атмосфера, де панували творчість і піднесений настрій, сприяла налагоджуванню творчих і партнерських зав’язків між освітянами всієї України.

Дивитись фоторепортаж...