Качан Олексій Анатолійович

Качан Олексій Анатолійович

Завідувач відділу
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Кудрявець Денис Сергійович

Кудрявець Денис Сергійович

Методист відділу
095 2586748
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Осика Костянтин Сергійович

Осика Костянтин Сергійович

Методист відділу
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Відкрита вакансія методиста відділу фізичної культури і спортивно-масової роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Вимоги до кандидата: фахова вища професійна освіта, стаж роботи учителем не менше 3-х років, бажано служба в рядах Збройних сил України, володіння державною мовою, уміння користуватися інформаційними сервісами та працювати в Word та Excel. За довідками звертатись до завідувача відділу Качана Олексія Анатолійовича за тел.0990593771


Відділ фізичної культури і спортивно-масової роботи є структурним підрозділом Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. 

Відділ здійснює наукову, навчально-просвітницьку, методичну, координаційну, видавничу діяльність, яка має сприяти розвитку фізичної культури і спорту та патріотичного виховання в загальноосвітніх закладах.
Взаємодіє з кафедрами та відділами Донецького обл.ІППО, методичними службами всіх рівнів, науковими працівниками, ВНЗ та іншими організаціями та установами.
Координує та вивчає діяльність районних (міських) методичних служб, надає їм методичну допомогу, організує наукове-методичне забезпечення з фізичної культури,  спортивно-масової роботи і предмету «Захист Вітчизни»..

Основні завдання відділу:

1. Навчально-методична робота з метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників із предмету «Фізичної культури» та «Захист Вітчизни» адаптації їх до професійної діяльності в умовах розвитку сучасної освіти.
2. Науково-методична розробка і впровадження інноваційних технологій у практику; апробація нових програм, посібників, підручників та здійснення їх експериментальних оцінок.
3. Аналіз стану викладання предмету «Фізична культура», «Захист Вітчизни» у загальноосвітніх навчальних закладах відповідно до Стандартів освіти.
4. Надання допомоги методичним службам і методичним об’єднанням вчителів районів (міст) області з питань організації та проведення навчально-виховного процесу з фізичної культури та військово-патріотичного виховання, координація їх діяльності. 
5. Виявлення, вивчення, аналіз, оцінка, узагальнення та поширення перспективного передового педагогічного досвіду та педагогічних інновацій.
6. Дослідницько-експериментальна робота у навчальних закладах щодо удосконалення навчально-виховного процесу.

7. Забезпечення взаємодії з провідними науковими та методичними установами і центрами Міжнародного, Всеукраїнського та обласного рівнів, що займаються проблемами фізичної культури.
8. Сприяння роботи зі створення умов для отримання післядипломної освіти педагогічними працівниками з питань фізичної культури, спортивно-масової роботи, військово-патріотичного виховання  із використанням сучасних засобів і підходів до навчання дітей, формування життєвих навичок, позитивної мотивації до занять фізичними вправами, заходів щодо запобігання погіршення стану здоров’я та шкідливих звичок.
9. Розробка навчально-методичних матеріалів з «Фізичної культури», спортивно-масової роботи, «Захисту Вітчизни», для керівників освітніх закладів, вихователів, вчителів, організація творчих груп.
10. Вживання заходів щодо підтримки розвитку олімпійського руху в загальноосвітніх закладах.
11. Вживання заходів щодо підтримки розвитку козацької педагогіки.
12. Організація проблемних курсів, методичних та науково-практичних семінарів, конференцій, круглих столів.
13. Проведення групових та індивідуальних консультацій, надання допомоги в самоосвіті всіх категорій педагогічних працівників.


Матеріали на допомогу вчителю з предметів:


Матеріали для опрацювання


 

Обласні онлайн конкурси