Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек Донецької області

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 № 931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек», листа Інституту модернізації змісту освіти від 18.07.2017 №211/10-1500 «Щодо наказу МОНУ від 12.08.2014 № 931», листа департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 09.08.2017 №01/14-3301 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» у Донецькій області з 01 по 31 жовтня 2017 року проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».

Людина може бути успішною, компетентною в усіх сферах, але якщо в неї відсутнє здоров'я, то все вищезгадане їй не в радість. Здоров’я - найдорожчий скарб, яким нагороджує природа людину від народження і на довгі роки життя.

З 2008 року за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (IASL) започатковано щорічне проведення Міжнародного місячника шкільних бібліотек.

Мета місячника — підкреслити ключову роль шкільних бібліотек у справі навчання та виховання дітей, сприяти реалізації основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формування в учнів уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек довів, яку велику роботу з пропаганди книги, читання та здорового способу життя проводять бібліотекарі шкіл Донеччини. Протягом жовтня 2017 року робота шкільних інформаційних центрів здійснювалася за такими напрямами: популяризація літератури про здоров’я та здоровий спосіб життя, створення навігаторів для швидкого пошуку сайтів з інформацією щодо здорового способу життя в Інтернеті, організація традиційних і віртуальних тематичних книжкових виставок, інформаційний супровід та проведення масових заходів (конференції, цикли бесід, огляди літератури, усні журнали, дискусії, диспути, діалоги тощо).

Активна участь шкільних бібліотекарів Донецької області у Всеукраїнському місячнику «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» сприяла консолідації зусиль бібліотек України у справі зміцнення здоров’я, профілактики хвороб, забезпечення гармонійного розвитку кожного школяра.

На сайті інформаційно-бібліотечного відділу Донецького облІППО можна переглянути інформацію про проведені заходи, фоторепортажі, флешмоби, статті, сценарії, вірші, виставки тощо до свята здоров’я за посиланням http://bibliotekaippo7.wixsite.com/libra/misyachnik-shkilnih-bibbliotek

Дивитись фоторепортаж...