Перемога Донецького облІППО на Дев’ятому всеукраїнському конкурсі наукових, навчальних і методичних праць із проблем післядипломної освіти

Дев’ятий всеукраїнський конкурс наукових, навчальних і методичних праць із проблем післядипломної освіти проводився під егідою Консорціуму закладів післядипломної освіти із залученням закладів післядипломної освіти – членів Українського відкритого університету післядипломної освіти з метою забезпечення діяльності цих інститутів у єдиному науково-методичному просторі з метою підвищення рівня навчально-методичного і науково-методичного забезпечення освітньої діяльності закладів післядипломної освіти, а також сприяння професійному розвитку працівників системи післядипломної освіти у семи номінаціях:

  • монографії;
  • посібники;
  • методичні рекомендації;
  • дидактичні матеріали (опорні конспекти, робочі зошити тощо);
  • спецкурси;
  • навчальні програми з навчально-методичним забезпеченням;
  • електронні ресурси навчання (електронні підручники, посібники, програми, дидактичні комп’ютерні ігри тощо).

 У 2017 р. на конкурс надійшли праці на кожну із запропонованих номінацій, а серед авторів – професори, доктори та кандидати наук, доценти та наукові кореспонденти.  

 Журі, проаналізувавши подані роботи, відзначило різноманітність їх тематичного спрямування: попередження емоційного вигорання педагогів, розвиток методологічної культури та професійної етики, використання освітніх цифрових ресурсів, ІКТ в освітньому процесі, управління розвитком професійного закладу освіти, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, методичні рекомендації щодо використання інституційного репозитарію як засобу підтримки розвитку освітнього середовища області тощо.

Від Донецького облІППО в конкурсі взяв участь Качан Олексій Анатолійович, завідувач відділу фізичної культури та спортивно-масової роботи, представивши загалу навчально-методичний посібник «Упровадження інноваційних технологій у фізкультурно-оздоровчу та спортивну діяльність закладів освіти». За рішенням науково-методичної ради Університету менеджменту освіти робота посіла ІІІ місце в номінації «Посібники». Вітаємо Олексія Анатолійовича з перемогою, бажаємо подальших творчих злетів, натхнення й переконливих здобутків!