Формування медіаграмотності сучасного педагога

02 – 03 січня 2018 року на базі Слов’янських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №№ 9, 12 Слов’янської міської ради проведено семінар-практикум «Основи медіаграмотності та створення якісного журналістського контенту».

Тренер Ширко А. А., завідувач відділу культури та естетики Донецького облІППО, окресливши мету та задачі заходу, зазначила, що тренінг сьогодні є незамінним елементом системи навчання та розвитку.

38 педагогів зазначених шкіл мали можливість отримати базові знання у сфері медіа, ознайомитися з найрозповсюдженішими видами маніпуляцій і пропаганди, механізмом впливу медіа, фейків і маніпуляцій у медіа, а також дізнатися про практичні маркери й інструменти, які допомагають аналізувати інформацію, що надходить із різних видів медіа, а також – про базові інструменти перевірки інформації та критичного мислення.

Учасники заходу попрацювали в групах над вправами «Експертиза», «Шукаємо порушення стандартів у тексті», «Моє медіаполе», звернули увагу на пастки, які заважають людям адекватно оцінювати отриману інформацію, проаналізували відеосюжети.

Організатори й учасники семінару-тренінгу щиро дякують адміністрації ЗОШ І-ІІІ ступенів №№ 9, 12 м. Слов’янська за теплий прийом та гостинність.

Изображение 322

Изображение 332