Семінар-презентація сервісу управління освітнім процесом «Універсал-онлайн»

11 квітня 2017 року в приміщенні ЗОШ І –ІІІ ступенів №12 м. Слов’янська відбувся семінар за участі доцента кафедри психології управління, кандидата психологічних наук Киричука Валерія Олександровича та Єнотаєвої Людмили Євгенівни, психолога, гештальт-терапевта, казкотерапевта, старшого наукового співробітника відділу проектування розвитку обдарованості Інституту обдарованості дитини НАПН, на якому вони презентували сервіс управління освітнім процесом «Універсал-онлайн». Семінар відкрила директор Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Оксенчук Надія Володимирівна.

Під час семінару досвідом із впровадження «Універсалу» ділилися педагогічні працівники Святогірської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів № 12, а саме: директор Поух Григорій Володимирович, заступник директора з ВР Деркач Тетяна Миколаївна, заступник з НВР Крижановська Тетяна Миколаївна й Федорова Оксана Петрівна, практичний психолог закладу. Ця творча когорта вчителів на чолі з психологом із великим захопленням розповідала про нові можливості в освіті, що відкрилися завдяки діагностично-проектувальному комплексу (ДПК) «Універсал-онлайн». Усі доповідачі відзначили позитивну динаміку в запровадженні комплексної психолого-педагогічної діагностики в системі проектування навчально-виховного процесу в загальноосвітньому навчальному закладі за допомогою ДПК «Універсал-онлайн». Одностайною була думка про те, що цей сервіс значно економить час педагогів на укладання планів, календарного планування тощо. Як справедливо свого часу зазначив А. Шопенгауер: «Звичайні люди клопочуться тільки про те, щоб скоротати час, а хто має який-небудь талант, – щоб скористатись часом». Як менше часу приділяти паперовій тяганині в школі, а більше – живому спілкуванню з дітьми, навчає нас авторська програма, розроблена творчою групою науковців під керівництвом Киричука Валерія Олександровича. Ця програма цілеспрямована на особистісний підхід до кожного учня й розкриття здібностей і можливостей кожної дитини.

Сподіваймося, що в найближчому майбутньому сервіс управління освітнім процесом «Універсал-онлайн» буде мати розвиток у багатьох навчальних закладах Донеччини, тим більше, що ним зацікавилася директор департаменту освіти і науки Донецької ОДА Оксенчук Н. В.   

Дивитись фоторепортаж...